PROFIL

Barausse for Contract jest sekcją Barausse S.p.A., specjalisty w projektowaniu, produkcji i dystrybucji drzwi technologicznych, ognioodpornych i dźwiękoszczelnych dla branży hotelarskiej, biur i miejsc publicznych lub otwartych dla klientow wymagających rozwiązań wydajnych i jednocześnie łączących w sobie estetykę i elegancję.
Oprocz gamy modeli zaprezentowanych w katalogu Le Porte di Barausse jesteśmy w stanie zrealizować, właśnie dzięki Barausse for Contract, modele na życzenie klienta w stylu przez niego wybranym. Nasze drzwi, spełniające potwierdzone najwyższe wymagania jakościowe, wykonane z najcenniejszych materiałow oraz wyjątkowo starannie wykończone, stanowią prawdziwą część wyposażenia wnętrza.
 

BYĆ PROFESJONALNYM

- TO ZNACZY UMIEĆ ZASTOSOWAĆ ODPOWIEDNIĄ TECHNOLOGIĘ
- TO ZNACZY SKUTECZNIE DOBRAĆ POTRZEBNE AKCESORIA
- TO UMIEJĘTNOŚĆ ESTETYCZNEGO ŁĄCZENIA RÓŻNYCH ELEMENTÓW W CAŁOŚĆ
- TO UMIEJĘTNOŚĆ POPRAWNEGO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ

BE TECHNOLOGICAL

17 patentow przemysłowych dotyczących skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i okuć metalowych, sprawiają, iż nasze drzwi są zaawansowane technologicznie. Stałe poszukiwania ekspertow w dążeniu do doskonałości, głownie w kwestiach łatwego montażu i długotrwałości produktow

BE GREEN

Działamy zgodnie z wymaganiami certyfikatu UNI EN ISO 14001 głownie poprzez oszczędność energetyczną, dzięki wykorzystaniu źrodeł energii odnawialnej oraz rozważnym zarządzaniem odpadami powstałymi podczas produkcji. Do produkcji naszych wyrobow używamy drewna pochodzącego z ekologicznych plantacji oraz lakierow na bazie wody.

BE FREE

żadnych limitów w tworzeniu modeli na indywidualne potrzeby klienta
TOP